Eat me!

eat me jest producentem gotowych zup i dań obiadowych obecnym na polskim rynku od kilku lat. Naszym zadaniem było odświeżenie szaty graficznej opakowań i identyfikacji firmy, tak by zachować podstawowe elementy pierwotnego opakowania.

 

Podstawowym założeniem projektowym było wyeksponowanie na opakowaniu zdjęcia potrawy. To ono ma przyciągać uwagę docelowego klienta dlatego danie przedstawione jest w minimalistycznej zastawie stołowej, na jasnym, neutralnym tle obrusa. Na potrzeby opakowań każde danie zostało profesjonalnie wystylizowane i sfotografowane. Dodatkowym elementem identyfikującym każde z dań jest “pasek smaku” opasujący opakowanie ze wszystkich stron i będący nośnikiem identyfikacji eat me. Kolory pasków komponują się ze zdjęciami potraw wyróżniając poszczególne, czasem podobne do siebie dania.

 

Obiady eat me są produkowane w tradycyjny sposób i bez użycia konserwantów, zależało nam więc na podkreśleniu domowego charakteru marki. Logotyp zyskał nowy, bardziej miękki charakter a zamiast wykrzyknika towarzyszy mu łyżka. Tłem dla potraw jest jasny, lniany obrus a paleta kolorów użytych w projekcie składa się z naturalnych, “spożywczych” barw.